Сад і город

Овочі та фрукти

Овочі та фрукти

Фрукти та овочі - джерело вітамінів, мікроелементів і клітковини. Вони є постійними продуктами в нашому щоденному раціоні. Але далеко не завжди є можливість швидко і якісно очистити рослинну їжу, наприклад в машині, на пікніку, в поїзді та ін.
        Дезінфектант нового покоління Засіб ЭХАдез овочі фрукти ефективно очищає яблука, груші, огірки, помідори та інші плоди від сільськогосподарських хімікатів і будь-яких інших видів забруднень. Засіб ЭХАдез овочі фрукти є біологічно безпечним. Даний розчин не містить синтетичних ароматизаторів, консервантів і барвників, не вимагає його подальшого змивання.Принцип дії препарату ЭХАдез аналогічний роботі імунної системи. Саме це дозволяє забезпечити широкий спектр антимікробної активності відносно різних мікроорганізмів. Антибактеріальна формула вбиває 99,9 % мікробів, які зустрічаються в будинку, в тому числі, такі як сальмонелла, лістерія, кишкова паличка. Для використання - обприсніть безпосередньо на овочі (фрукти) і дочекайтеся їх природного висихання.

Домашні рослини

Домашні рослини

Ні для кого не секрет, що рослини допомагають створити не тільки затишок, але й здорову, сприятливу середу в приміщенні. Здавалося б, досить завести в будинку побільше квітів і здоровий клімат забезпечений. Все правильно, але необхідно врахувати деякі правила. Наприклад, вчені встановили, що ідеальними умовами в будинку для появи і поширення цвілі є звичайна кімнатна температура (близько +20°С) і висока відносна вологість повітря (вище 95%) у поєднанні зі слабким повітрообміном. Дуже важливо знати, що у разі активного розмноження грибків велика, недоглянута колекція кімнатних рослин може істотно погіршити мікроклімат в будинку.
Періодична дезінфекція житлових приміщень з рослинами і зимових садів допомагає вберегти їх від цвілі, грибкових утворень та їхніх спор. Достатньо систематично розпорошити Эхадез Універсальний дезінфекційний засіб для усіх поверхонь на листя рослин, а також використовувати для регулярного поливу грунту водний розчин Эхадез Універсальний дезінфекційний засіб для усіх поверхонь з розрахунку 50 мл засобу на 1 літр води.