Гігієна

Дезінфекція рук

Дезінфекція рук

Навряд чи хтось сперечатиметься, що чистота – одна з головних умов, сприяючих здоровому і комфортному життю. Але чи досить однієї видимої чистоти для того, щоб захиститися від шкідливих мікробів, вірусів, бактерій? Особливо, якщо в будинку хто-небудь захворів вірусним інфекційним захворюванням. Кожен з нас не раз ставив собі ці питання. У цій ситуації украй поважно дотримувати необхідні заходи обережності. В першу чергу – дезинфікувати руки, посуд, білизну. Медики стверджують, що знезараження рук знижує ризик захворювання вірусними інфекційними захворюваннями на 34%.  

Незамінним помічником в цьому може стати екологічно чистий, біорозкладаний засіб для дезинфекції рук. Володіючи широким і універсальним спектром дії, дезінфектант  є надійним засобом не лише для дезинфекції, але і для профілактики захворювань, оскільки ефективно бореться з мікроорганізмами, вірусами, грибами і їх спорами. Засіб не є алергеном, не надає шкідливої дії на організм людини, і що особливо важливе - має нейтральне значення рН, тобто не дратує і не висушує шкіру рук. Для проведення дезинфекції досить нанести аерозольним способом невелику кількість дезінфектанта на руки і дочекатися природного висихання вологи, не витираючи руки рушником. Дезинфікуючий засіб екологічно безпечний, економічний у вживанні, володіє високою антимікробною активністю.

 Дезінфекція взуття

Дезінфекція взуття

Прибираючи на сезонне зберігання туфлі, чоботи або черевики, потрібно не лише ретельно вимити і просушити їх, але і продезинфікувати. Систематична дезинфекція взуття необхідна. Вона допомагає уникнути появи неприємного запаху і запобігти розвитку шкідливих мікроорганізмів. Своєчасна дезинфекція особливо важлива в разі виявлення перших симптомів грибкових захворювань стоп і нігтів.  Цю задачу успішно вирішує ефективний засіб для дезинфекції взуття, розроблений нашими фахівцями.  Проводячи процедуру дезинфекції регулярно, ви зможете позбавитися від небажаного запаху, захистити не лише себе, але і свою сім'ю від зараження грибком, запобігти його поширенню.  

Для зменшення пітливості ніг і усунення неприємного запаху, досить вимити ноги теплою водою, досуха витерти, а потім змочити  дезінфектантом і дати їм висохнути. Взуття бажано протерти зсередини ганчірочкою, змоченою в засобі або розбризкати аерозольним способом. Шкарпетки прати звичайним способом, а потім прополоскати в засобі.  Дезинфікуючий засіб сприяє поліпшенню живлення шкіри, відновленню її дихальних функцій, поліпшенню роботи шкірної (капілярною) системи кровообігу. Проробляючи цю операцію один раз в два-три місяці, Ви назавжди позбавитеся від неприємного запаху, крім того, це прекрасна профілактика від грибка.