Авто

Авто

Давно минули ті часи, коли особистий автомобіль був предметом розкоші, недоступним для більшості з нас. Сьогодні автомобіль – не просто «засіб пересування», як говорили класики. Автомобіль для багатьох – це предмет першої необхідності, невід'ємна складова нашого способу життя, частка нашого власного «я».

Кожен автовласник знає, наскільки автомобіль вимагає турботи і догляду. І це не лише регулярне ТО із зміною масла і гальмівної рідини, але і, перш за все, постійний догляд за зовнішнім виглядом вашого «залізного друга». Охайний зовнішній вигляд і чистота всередині – запорука сприятливого враження і комфорту на дорогах. Зовнішній вигляд автомобіля - це перше, що відразу впадає в очі і характеризує самого власника. Чистий і доглянутий автомобіль  - ознака акуратності та обов'язковості господаря. А щоб гігієна вашого автомобіля була дійсно ефективною, потрібні сучасні чистячі препарати.

Кажучи про чистоту автомобіля, ми маємо на увазі, перш за все, чистоту стекол. Від цього залежить не стільки зовнішня охайність, скільки безпека пересування.  

ЭХАClean Миючий засіб для скла  забезпечує прекрасний огляд завдяки ефективному миттю скла без розводів. Засіб абсолютний безпечно для здоров'я, а також для довкілля, оскільки вмить розкладається на нейтральні компоненти.

Дезинфікуючий Засіб ЭХАдез Авто призначений для усунення неприємних запахів:  

• сидінь;

• килимків;

• дитячих автокрісел;

• внутрішніх деталей салону;

• багажного відділення;

• кондиціонера.

Засіб ЭХАдез Авто  ідеально усуває (не маскує) запахи, що виникають при перевезенні домашніх тварин, харчових продуктів (м'ясо, риба і інших), відходів і тому подібне.  Засіб ЭХАдез Авто  усуває безпосередньо причину запаху – мікроорганізми, а плями, які залишаються від забруднень, згодом видаляються за допомогою миючих засобів.  Засіб ЭХАдез Авто не має свого запаху і не вимагає подальшого змивання. Не викликає роздратувань слизистої оболонки і шкіри. Є екологічно чистим засобом, що не завдає шкоди природі і довкіллю. Обробка розчином може здійснюватися у присутності людей і  тварин.Спосіб застосування:Розпорошити Засіб ЭХАдез Авто Авто на поверхні (з розрахунку 5-6 оприскувань на м2) або в повітрі (з розрахунку 3-4 оприскування на м3). При необхідності - обробку повторити. Засіб не вимагає подальшого обполіскування.