Шкідливі компоненти в миючих засобах

УВАГА ! Продукція компанії "СЕТ" не містить шкідливих для здоров'я людини і природи речовин , ні перерахованих нижче , ні будь-яких інших .

Шкідливі речовини

Звичайна побутова хімія це не просто чимось шкідлива для природи або організму людини субстанція. Ефект від використання таких коштів проявиться не в далекому майбутньому , не через кілька поколінь , токсичні складові труять нас вже сьогодні.

Небезпечні хімічні компоненти:

Парабени використовуються як компоненти антибактеріальних мазей , кремів для шкіри. Є можливою причиною раку молочної залози , естрагенної активності ( згубно впливає на чоловіче здоров'я ) , а також частою причиною старіння шкіри.

Лаурилсульфат натрію речовина використовується як засіб для чищення в різноманітної побутової хімії .
Може викликати подразнення та алергічні реакції. При взаємодії з іншими косметичними інгредієнтами утворюють канцерогени.

Оптичні відбілювачі використовуються для створення ефекту зовнішньої чистоти одягу. Насправді одяг не стає чистим , просто додання синього кольору створює в нашій свідомості відчуття білизни . Ці речовини не вимиваються з тканин і постійно впливають не шкіру.

Фосфати використовуються в лікарських засобах , у побутовій хімії , у харчовій промисловості . При надмірному накопиченні фосфатів , настає вимивання кальцію призводить до сечокам'яної хвороби , остеопорозу , частих переломів кісток.
Маркування на упаковці засобів, що містять небезпечні речовини згідно з директивою ЄС :
    раздражающийXn - Harmful - Шкідливий , небезпечний
Шкідливі , небезпечні речовини та препарати: речовини та препарати , які можуть послужити причиною смерті або сильного , гострого або хронічного шкоди здоров'ю , при вдиханні, ковтанні і проникненню через шкіру.
     вредныйXi - Irritant - Подразнюючий
« Подразнювальні речовини та препарати : нержавіюча (Не їдкі , що не роз'їдають ) речовини і препарати , які , за безпосередньої , тривалому або повторюваному контакті зі шкірою або слизовою оболонкою , можуть викликати запалення »
   едкий  C - Corrosive - Їдкий , роз'їдає , корозійний
Їдкі , роз'їдаючі , корозійні речовини і препарати: речовини та препарати , які можуть , при контакті з живими тканими , зруйнувати їх
   опасный для окр  N - Dangerous for the environment - Небезпечний для навколишнього середовища.

Речовини і препарати , небезпечні для навколишнього середовища: речовини та препарати , які при проникненні в навколишнє середовище , становлять або можуть становити безпосередню або відстрочену небезпеку для одного або більше елементів навколишнього середовища