Компоненти з яких складаються миючі засоби

Компоненти з яких складаються миючі засоби "ЭХАclean"

Очищена вода проходить обробку на високо технологічному обладнанні, що дозволяє проводити знезараження, структурування, глибоке очищення від солей, важких металів, хлору.

Альгінат натрію - загущувач, стабілізатор, гелеутворювач. Отримують його з бурих і червоних водоростей. альгінат натрію надає зволожуючу дію на шкіру, має протизапальну і антибактеріальну дію, наповнює клітини шкіри енергією, активізує її захисні властивості.

Натуральні ефірні масла - запашні маслянисті речовини рослинного походження, використовуються для додання приємного запаху.

Цукровий ПАР (тензіди цукру, алкілполіглюкозід) - ПАР (поверхносно активні речовини) дбайливі по відношенню до шкірі (при їх виробництві використовуються рослинні інгредієнти; кокосове масло, цукор або крохмаль). мають гарну розчинність і не залишаються на посуді, тканинах після використання. Біорозкладністю. Безпечні для навколишнього середовища.

Жирні спирти (сульфати спирту) виробляються з кокосового масла.

Лимонна кислота - органічна лимонна кислота, яка є найбільш поширеною рослинної кислотою. Присутня у багатьох фруктах, лимонному і буряковому соку. Повністю біологічно розкладається. розчиняє
навіть стійкий вапняний наліт. Коригує рівень рН.

Цитрати - сіль лимонної кислоти. Використовується для виведення плям і розчинення вапняного осаду. вони допомагають ПАР краще і глибше проникати в тканини і вимивати бруд.

Апельсиновий терпен - біологічно активна речовина. Ефірне масло апельсина відноситься до складових терпенів, які мають протимікробну, антисептичну та дезодоруючу дію; видаляє жир.

Мармуровий порошок (пил) - миючий засіб, характеризується своєю дрібнозернистістю, завдяки чому він безпечний для делікатних поверхонь. Не дряпає!

Всі засоби «Эхаclean» утворюють малу або помірну кількість піни. Таким чином, наші засоби допо- магають скоротити час полоскання і заощадити цінний природний ресурс - прісну воду. Завдяки строгому контролю за всією сировиною і процесом виробництва нашими фахівцями, Ви можете використовувати в своєму будинку якісну і безпечну продукцію.