Про нас

Компанія «СЕТ» створена активними соціально відповідальними людьми, небайдужими до проблем екології. 

Ця проблема сьогодні зачіпає всіх. Промислова революція, стрімкий розвиток цивілізації принесли в наше життя комфорт і зростання життєвого рівня, допомогли вирішити масу нерозв'язних раніше проблем.

Але все має свої тіньові сторони. Головною проблемою, яку породив розвиток цивілізації - це проблема екології. Підвищуючи рівень свого життя, людство одночасно знижує її якість. Ми починаємо забувати що таке чисте повітря, чиста вода, якісне натуральне харчування.

Бумеранг споживацького ставлення до природи повертається й ударяє дуже боляче. Зростання числа природних катаклізмів, небезпечних захворювань (особливо онкологічних) - ось його головний підсумок. І не звертати уваги на ці фактори - значить, в кінцевому підсумку, винести нам усім вирок.

Виникає парадоксальна ситуація: з одного боку, ми не хочемо відмовлятися від досягнень цивілізації, з якими нам легко і зручно, з іншого - прагнемо захистити себе від наслідків тієї ж цивілізації. Як же бути? 

«Той хто нам заважає, той нам і допоможе», - говорив персонаж відомої комедії. Саме досягнення науки, високих технологій допомагають нам вирішувати цю проблему. 

Без миючих засобів ми не можемо. Незважаючи на те, що про їх побічні дії добре знаємо. Але сучасні наукові розробки та технології дозволяють виробляти миючі засоби і дезінфектанти, які, з одного боку приносять чистоту в наше життя, знищучи хвороботворні бактерії, з іншого - оберігають наше здоров'я завдяки безпечному нейтральному складу.

Компанія «СЕТ» сьогодні з радістю готова запропонувати Вам цілу лінійку миючих і чистячих засобів ЭХАClean, які є оптимальним поєднанням ефективності та безпеки. Високі технології допомогли нам розробити продукцію, в основі якої лежить та сама гармонія, яку ми зробили нашим брендом.

Зручність у використанні, чистота, стерильність, безпека для людини і навколишнього середовища - ось чим відрізняється продукція ЭХАClean. Тому застосовуватися вона може завжди, скрізь і для всіх.

Компанія «СЕТ» - компанія молода. Ми усвідомлюємо, що для досягнення успіху повинні розвиватися швидше за інших. Вже сьогодні наші фахівці працюють над розширенням асортименту нашої продукції, і одночасно - над розвитком і удосконаленням нашої мережі по всій території України.

Про всі наші новини ви дізнаєтеся першими, регулярно відвідуючи наш сайт. Ласкаво просимо!

Продукцію розроблено та виготовлено: місто Київ, Україна.

Вироблено в Україні

Чистота і здоров'я від квартири до планети.